Altschliffbrillantsolitär
Weißgold 585, Stein ca. 0,10 ct, RW 50, 1,8 gøg2
16.09.2021 - 10:02
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Altschliffbrillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 16.09.2021 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |