Kulturperlen Brillantring
Weißgold 585 Altschliffbrillanten zus. ca.0,85 ct RW 53 4,7 g øG5
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
23.09.2021 - 10:10
- Vyvolávací cena:
Kulturperlen Brillantring
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.09.2021 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2021 |