Altschliffbrillantsolitär ca. 0,70 ct
Weißgold 585, RW 55, 2,4 g Altschliffbrillant mit Oberflächenmerkmaløg2
23.09.2021 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.09.2021 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2021 |