Brillant Ring zus. 0,21 ct
Gold 585, RW 55, 3,7 g, Monogrammiertøg4 WARE AUS PRIVATBESITZ
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
23.09.2021 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring zus. 0,21 ct
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.09.2021 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2021 |