Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) Blick auf eine Stadt, signiert: Wilhelm Kaufmann, Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Auschnitt ca. 41,5 x 61 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
21.09.2021 - 15:21
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Kaufmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.09.2021 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.500,-