Nach Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) Plaza de Toros II, aus: Toros y Toreros, 1961, im Druck datiert: 1.8.(19)57., Offset-Lithographie in Farbe, ca. 26,6 x 36,8 cm, WVZ Cramer 112
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
21.09.2021 - 15:10
- Vyvolávací cena:
Nach Pablo Picasso *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.09.2021 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: