Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Blumenvase", signiert Kurt Schmidt, Aquarell auf Papier, 43 x 60,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit geringen Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.09.2021 - 11:15
- Vyvolávací cena:
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.09.2021 - 11:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |