Dora Plestenjak
(Skofja Loka/Slow. 1934 geb.) "Winterlandschaft", signiert Dora Plestenjak, datiert 1974, betitelt Olgi, Mischtechnik auf Papier, 46 x 95 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.09.2021 - 11:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Dora Plestenjak
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.09.2021 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |