Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Aus der Serie "Schachspringerspiel", 5 Farblithografien, alle handsigniert Kumpf, Blattgrößen je 27,5 x 38 cm, "Damengambit" doppelt, partiell fleckig, eines davon gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.09.2021 - 11:31
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.09.2021 - 11:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: