Hermann Nitsch *
(Wien 1938 geb.) 5 Lithografien, signiert Hermann Nitsch, datiert 2016, jeweils 15 x 21 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.09.2021 - 11:41
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Hermann Nitsch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.09.2021 - 11:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 18.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-