Brillant/Saphir/Kulturperlenbrosche
Weißgold 750, Brillanten und Altschliffbrillanten zusammen ca. 3,80 ct, Saphir im Cabochonschliff, besetzt mit 4 Kulturperlen, 24,7 g øG23
04.10.2021 - 15:17
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 04.10.2021 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |