Brillantsolitär ca. 0,10 ct
Gold Weißgold 750, RW 53, 4,2 g, TragespurenøG4 REDUZIERTER RUFPREIS
06.10.2021 - 10:05
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,10 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.10.2021 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |