Künstler 19. Jhdt.
Ausblick aufs Meer, Öl auf Leinwand, 30 x 24 cm, gerahmt,
27.09.2021 - 10:32
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.09.2021 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |