Mario Terzic *
, (Feldkirch 1945 geb.), betitelt "Vienna-Favoriten", signiert "Terzic", Lithographie in Farbe ca. 53 x 67 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
27.09.2021 - 10:42
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Mario Terzic *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.09.2021 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |