Altschliffbrillantring, zus. ca. 0,55 ct
øG7 Gold/Weißgold 585, RW 55, 7,2 g Brillanten mit Oberflächenmerkmalen
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
28.09.2021 - 15:05
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.09.2021 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |