Brillant Kreuz
Gold 585, Brillant ca. 0,15 ct- übliche Gebrauchsspuren - 3,4 g øG3
28.09.2021 - 15:31
- Vyvolávací cena:
Brillant Kreuz
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.09.2021 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Linz |