Brillantsolitär ca. 0,20 ct
![Brillantsolitär ca. 0,20 ct - Klenoty Brillantsolitär ca. 0,20 ct - Klenoty](/fileadmin/lot-images/45O211007/normal/brillantsolitar-ca-0-20-ct-7356511.jpg)
Weißgold Roségold 585, RW 55, 7,1 gøg7
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
07.10.2021 - 15:02
- Dosažená cena: **
-
EUR 450,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 450,-
Brillantsolitär ca. 0,20 ct
Weißgold Roségold 585, RW 55, 7,1 gøg7
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Klenoty |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 07.10.2021 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 23.09. - 06.10.2021 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Barocke Holzskulptur, bezeichnet S. Martin, Alpenländisch um 1800
- Edwardianische Zuckerdose, Edward James Watherston, London um 1902
- Fassonarmkette
- Ferdinand Liebermann (Judenbach 1883-1941 München), Tänzerin, Entwurf: um 1910 im Auftrag der Österreichischen Gesellschaft zur Förderung der Medaillenkunst und Kleinplastik
- Dame in Krinolinenkleid, Bernhard Bloch, Eichwald, um 1920