Brillantsolitär
Damenring, Gold/Weißgold 585, ein Altschliffdiamant, ca. 0,05 ct, RW 57, 3,4 gøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
07.10.2021 - 10:35
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.10.2021 - 10:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |