Brillant Damenring
Gold/Weißgold/Rotgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,20 ct, RW 54, 3,7 gøg4
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
07.10.2021 - 10:18
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.10.2021 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |