Rudolf Ribarz zugeschrieben/attributed
(1848-1904) Ackerwinde, rückseitig bezeichnet Ribarz, Öl auf starkem Malkarton, 37 x 46 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
28.10.2021 - 15:05
- Cena:
EUR 2.350,-
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 28.10.2021 - 15:05 |