Friedrich Gauermann Kopie/copy
(1807-1862) Auf der Alm, Öl auf Leinwand, 47 x 63 cm, beschädigt, gerahmt,
11.10.2021 - 10:28
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.10.2021 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |