Künstler 19. Jhdt.
Sänger am Meer, Öl auf Leinwnad, 51 x 65 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,
11.10.2021 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.10.2021 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |