Künstler um 1880/90
, Portrait einer Dame der Gesellschaft, Öl auf Leinwand, ca. 53 x 42 cm, gerahmt, Alters- u. Restaurierungsspuren
11.10.2021 - 10:32
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1880/90
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.10.2021 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |