Künstler um 1800
Trauender Heiliger, Öl auf Leinwand, 58 x 47 cm, gerahmt, Locj, beschädigt, Rahmen beschädigt,
11.10.2021 - 10:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1800
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.10.2021 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |