Brillantsolitär
Herrenring, Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,60 ct, RW 67, 8,6 gøg8
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
20.03.2017 - 15:45
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.03.2017 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.03. - 20.03.2017 |