Franz Kulstrunk
(Radstadt 1861-1944 Salzburg) Alpensee (Gosausee?), verblasste Signatur unten links: F. Kulstrunk, Aquarell, ca. 29 x 22 cm, gebräunt, Passepartout, leicht beschädigter Rahmen
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
14.10.2021 - 15:17
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Franz Kulstrunk
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.10.2021 - 15:17 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena: