Brillantring ca. 0,20 ct
Gold/Weißgold 750, RW 54, 5,1 g leichte TragespurenøG5
20.03.2017 - 16:14
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantring ca. 0,20 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.03.2017 - 16:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.03. - 20.03.2017 |