Diamant- Saphirring
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 56, 6,7 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalenøg7
27.10.2021 - 15:01
- Cena:
EUR 524,-
Diamant- Saphirring
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitKlenoty | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 27.10.2021 - 15:01 |
Prohlídka: | online |