Hugo Löffler*
Hamburg 1859-1935 Wien "Telfs, Pfarrkirche Peter und Paul", Aquarell ca. 49 x 42 cm, signiert, gerahmt, fleckig, verkratzt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
20.10.2021 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Hugo Löffler*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.10.2021 - 15:22 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |