Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Toscana", signiert Max Gangl, datiert 93, Mischtechnik auf Papier, 32 x 22 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
20.10.2021 - 11:14
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.10.2021 - 11:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |