Künstler um 1900
Das Missgeschick, signiert Bayros, 21,5 x 33,5 cm, Aquarell auf Papier, Passep., gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
15.03.2017 - 15:23
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Künstler um 1900
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.03.2017 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |