Franco Kappl *
(Klagenfurt 1962 geb.) "Ohne Titel", revers signiert F. Kappl, datiert 97, Mischtechnik, Collage auf Leinen, 120 x 130 cm, Holzrahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
20.10.2021 - 11:04
- Dosažená cena: **
EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-
Franco Kappl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.10.2021 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |