Wilhelm Loisel *
(Radsberg 1914-2005) "Landschaft", signiert W Loisel, Aquarell auf Karton,43 x 60 cm, auf Passepartout fixiert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
20.10.2021 - 11:20
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Loisel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.10.2021 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-