Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.)
Mickey (rot), handsigniert: G Helnwein, nummeriert: 28/150, Fine Art Print auf Velin, Darstellungsgröße ca. 45,5 x 70 cm, Blattgröße ca. 60,2 x 80,3 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 11:09
- Dosažená cena: **
EUR 4.403,-
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 11:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-