Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Verdeckter Schmetterling, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 7/25, 1976-77/2013, Kaltnadelradierung auf festem Velin, Druckplattengröße ca. 25,7 x 31,8 cm, Blattgröße ca. 49,7 x 64,7 cm (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 11:09
- Dosažená cena: **
EUR 4.144,-
EUR 1.800,- do EUR 2.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 11:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 90,-