Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015)
Weiblicher Akt, signiert: Ernst Fuchs, Tempera und Öl auf Leinwand, ca. 88 x 56 cm, gerahmt (SLS)
Provenienz:
Privatsammlung, Wien
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 11:59
- Dosažená cena: **
EUR 8.320,-
EUR 5.000,- do EUR 8.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-
Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015)
Provenienz:
Privatsammlung, Wien
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 11:59 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: