Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975)
Frühlingsblumen in einer Vase, signiert: Wilhelm Kaufmann, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 60 x 80 cm, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 12:38
- Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 12:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.500,-