Karl Kaufmann
(Neuplachowitz 1843-1905 Wien)
Der Kristallberg (Monte Cristallo)
in den Dolomiten mit dem Dürrensee (Lago di Landro), signiert: Karl Kaufmann, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 72 x 98 cm, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 12:50
- Dosažená cena: **
EUR 1.408,-
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Karl Kaufmann
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 12:50 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-