Altschliffbrillant Ohrringe
zus. ca. 1,50 ct, um 1900 Gold 580/Silberfassung, Fuchskopfpunze 1872-1922, 2,2 g (AM) øG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
09.11.2021 - 13:20
- Dosažená cena: **
EUR 2.816,-
EUR 1.800,- do EUR 2.700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Altschliffbrillant Ohrringe
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 13:20 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |