St. Stanislaus - Orden,
2. Kl., GOLD - emailliert, punziert (St. Petersburgr Kokoschnikkopfpunze 1908-1917) und Herstellerbezeichnung Eduard, am orig. Band, im orig. Etui, I/II
Expert: Dr. Georg Ludwigstorff
Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363
antiquitaeten@dorotheum.at
26.11.2021 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
St. Stanislaus - Orden,
Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363
antiquitaeten@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Aukce: | Řády a vyznamenání |
Typ aukce: | Sálová aukce s Live bidding |
Datum: | 26.11.2021 - 14:00 |
Položky z jiných aukcí
- Helga Scholler *
- Johann Carl Smirsch
- USA, Wertpapiere (ca. 50 Stk.)