Altschliffbrillantring ca. 1,10 ct
Gold Weißgold 585, Kulturperlen, RW 56, 3,4 gøg3
04.11.2021 - 15:01
- Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Datum: | 04.11.2021 - 15:01 |
Prohlídka: | 14.10. - 02.11.2021 |