Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) Verkehrtes Kreuz, handsigniert: Rainer, Lithographie auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 26,8 x 38,8 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.10.2021 - 15:10
- Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Arnulf Rainer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.10.2021 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 35.000,- -
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,- -
Odhadní cena:
EUR 9.000,- do EUR 16.000,-