Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Pfeife rauchender Herr, signiert: C. Stoitzner., Öl auf Holz, jeweils ca. 15,5 x 11,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.10.2021 - 15:34
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.10.2021 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: