Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) Projekt "Herrenheim", handsigniert: A. Rainer, nummeriert: 4/200, betitelt, Offsetdruck, Passepartout-Auschnitt, ca. 58 x 41 cm, verlgast, gerahmt
Provenienz: Kunstsammlung Brau Union Österreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.10.2021 - 15:26
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Arnulf Rainer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.10.2021 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 35.000,- -
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,- -
Odhadní cena:
EUR 9.000,- do EUR 16.000,-