Künstler um 1900
Toter Fuchs, Öl auf Metall, 16x 21 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,
25.10.2021 - 10:27
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.10.2021 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |