Künstler 19. Jhdt.
Portrait Kaiser Franz II, Öl auf Leinwand, 52 x 42 cm, Kraklees, gerahmt, Rahmen beschädigt,
25.10.2021 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.10.2021 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |