Altschliffdiamantring
Gold 580, Diamanten ca. 0,30 ct, Diamantrauten, österr. Amtspunze 1872 - 1922, RW 54, 1,7 g øG2
Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier
Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
16.03.2017 - 16:13
- Vyvolávací cena:
Altschliffdiamantring
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 16.03.2017 - 16:13 |
Prohlídka: | 10.03. - 16.03.2017 |