Altschliffdiamant Ring zus. ca. 0,90 ct
Weißgold 585, Brillanten, RW 55, 9,2 gøg9
28.10.2021 - 11:04
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.10.2021 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |