Brillant Diamantring
Gold/Weißgold/Rotgold 585, Brillant und Diamanten zus. ca.0,25 ct, Saphir, Bärenkopfpunze 1922- 1925, RW 61, 4,9 gøG5
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
02.11.2021 - 15:05
- Vyvolávací cena:
Brillant Diamantring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.11.2021 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |