Ring
Gold 580, ein türkisfärbiges künstliches Glas, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 63, 7,8 g, Stein locker, Tragespurenøg7
04.11.2021 - 10:16
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 04.11.2021 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |